Bilge Ata  
Site içi arama :
 
      Ana Sayfa   |   Din   |   Köken Bilimi   |   Güncel Makaleler   |   Araştırmalar   |   Belgeler   |   Hakkımızda   |   İletişim
 
 
 

 
Anket
Amerikalıların Kızılderililere yaptığı soykırım hakkında ne düşünüyorsunuz?
 Evet Soykırım yapmıştır
 Hayır Yapmamıştır
 Kısmi olarak soykırım yapmıştır

 
 
Ziyaretçi İstatistikleri
Aktif: 12
Bugün: 100
Toplam: 1.118.673
 

apo, nurculuk, kan abdesti

 

APO, NURCULUK, KAN ABDESTİ

 

ŞİMDİ DE KUTLU DİNİMİZİN NAMAZINI, ABDESTİNİ, TERÖRİSTLERİ AKLAMAK İÇİN KULLANMAYA ÇALIŞANLAR TÜREDİ. BU ÇABALARI, TÜRK MİLLETİNİN BURUKBİR ÜRPERTİYLE İZLEDİĞİ GÖRÜLÜYOR. ONLAR ŞİMDİ DE APO’NUN NURCU OLDUĞUNU YAYIYORLAR. NURCU OLMANIN İSLÂM’IN 5, ŞARTINDA, İMANIN 6 ŞARTINDAN BİRİYMİŞ GİBİ SUNULMAKTA OLUŞU, İSLÂM’IN HAFİFE ALINMIŞ, NURCULUĞUN ARKASINA DÜŞÜRÜLMÜŞ OLMASINDAN DOLAYI, MİLLETİMİZ KAHROLUYOR. NURCU OLMAK SANKİ GERÇEK MÜSLÜMAN OLMAK, HAKİKİ MÜSLÜMANLARIN İSE NURCULARDAN OLMUŞ OLDUĞU ZİHNİYETİNİ BASKILAYARAK, NURCULUĞUN İSLÂM’IN ÖNÜNE GEÇTİĞİNİ HALKIMIZ HAYRETLER İÇERİSİNDE İZLİYOR. İSLÂMİYET GİBİ SON İLÂHÎ DİNİ, BÖYLESİ AKIMLARIN DAYANAĞI HALİNE GETİRMEK, İSLÂMİYET’İ NURCULUĞUN REFERANSIYLA TANIMLAMAK YOLUNU SEÇENLERİ ALLAH’A HAVALE EDİYORUZ. APO’YU NURCU YAPARAK, NURCULUĞU İSLÂM’I TANIMLAYAN BİR KAVRAM VE GÜÇ YAPARAK, KUTLU DİNİN ARKA PLANA İTİLDİĞİNİ MİLLETİMİZ ACI İÇİNDE GÖZLEMLEMEKTEDİR.

ON BİNLERCE MASUM İNSANIN, BİNLERCE MEHMETÇİĞİN KANINDAN SORUMLU BİR KİŞİYİ VE YANDAŞLARINI AKLAMAK İÇİN ONUN NURCU OLDUĞUNU YAYMAYA ÇALIŞMAK, ATLANTİKARDI GÜÇLERE MESAJLAR GÖNDERMEK İÇİN OLABİLİR Mİ? DİYE YÜCE TÜRK MİLLETİ, HER YERDE CÜPPELİYLE İLGİLİ SENARYOLARA BENZETEREK YÜKSEK SESLE TARTIŞMAYA BAŞLAMIŞTIR. APO VE ÖTEKİLERİN DE CÜPPELİ GİBİ BİR KONUMA ÇIKARTILMASI İÇİN Mİ, NURCULUK BETİMLENMESİNİN YAPILDIĞINI YÜCE HALKIMIZ HARARETLE KONUŞMAYA VE BİR TAKIM YARGILARA ULAŞMAYA ÇALIŞMAKTADIR.

İNSANLAR GÜNAH İŞLERLER. ALLAH ZÜLCELÂL DE DİLEDİĞİNE BU GÜNAHLARI BAĞIŞLAYABİLİR. KENDİ ZATININ DIŞINDA KALAN GÜNAHLARA, KULUN KULA, KULUN HAYVANA YAPTIĞI GÜNAHLARA KARIŞMAYACAĞINI APAÇIK BİLDİREN ALLAH AZİM’ÜŞŞAN, ON BİNLERCE MASUM İNSANIN VE MASUM MEHMETÇİKLERİN KUTSAL KANINI AKITANLARIN, ŞEHİD ANALARININ, BABALARININ, BACI VE KARDEŞLERİN SEL OLUP AKAN GÖZYAŞLARINDAN SORUMLUDURLAR. BU KİŞİLERİN KILDIKLARI NAMAZ ALLAH’A AİTTİR. NAMAZ KILAN BORCUNU ÖDEMİŞ OLUR. HİÇ BİR KUL NAMAZ KILARAK, ORUÇ TUTARAK MEHMETÇİĞİN KUTSAL KANININ FİDYESİNİ ÖDEYEMEZ. O KAN; KOR ATEŞ OLARAK GERİ DÖNECEK, DÖKENLERİ BOĞACAKTIR.

BUNLAR DÖKTÜKLERİ MASUMLARIN KANINDAN, AKITTIKLARI GÖZYAŞLARINDAN, SÖNDÜRDÜKLERİ OCAKLARDAN, KOPARDIKLARI BACAKLARDAN, KIRDIKLARI KOLLARDAN, YETİM BIRAKTIKLARI SABİ SÜBYANLARIN İNLEYEN SESSİZ ÇIĞLIKLARINDAN, DUL BIRAKTIKLARI   ÜÇ GÜNLÜK GELİNLERİN ISTIRAPLARINDAN SORUMLUDURLAR.

İŞTE ALLAH ZÜLCELÂL, BUNLARA KARIŞMIYOR. BUNLARIN HESABI YA HELALLAŞARAK, YA KARŞILIĞI VERİLEREK ÖDEŞİLECEK. OYSA DÖKÜLEN KANIN, KIRILAN KOLUN, ÇIKAN GÖZÜN, ÇEKİLEN ELEMLERİN DÜNYA ÜZERİNDE NESNEL BİR BEDELİ, MADDİ BİR KARŞILIĞI HENÜZ İCAT EDİLMEDİ. DÜNYA ÖLÇEĞİNDE KARŞILIĞI OLMAYAN BİR ŞEYİN BEDELİ DE MADDE CİNSİYLE ÖDEŞİLEMEZ. O ZAMAN BU KİMSELERİ NE NURCULUK, NE NAMAZ, NE ORUÇ BU VEBALDEN KURTARAMAZ. BU AŞAĞILIK FİİLLERİN TÖVBESİ DE YOKTUR. BU HESAPLAR KIYAMET GÜNÜ MUTLAKA MİZAN TERAZİDE TARTILARAK ÖDENECEKTİR. MİZAN TERAZİ KURULDUĞUNDA BÖYLE HESABI OLANLAR, ZAT-I KİBRİYA OLAN ALLAH AZİM’ÜŞŞAN’A HESAPLARINI VERECEKLER. HAKSIZA, ZALİME DESTEK OLANLAR, OLDUKLARI DESTEK MİKTARI KADAR HESAPLARINI VERECEKLER. BİR YANDAN ALLAH, KİTAP, PEYGAMBER DERKEN, ÖBÜR YANDAN ZULME, ZALİME, BATILA HAVADA UÇUŞAN TOZAK KADAR BİLE OLSA DESTEK ÇIKAN ÇOK BİLMİŞLER, ENİNDE SONUNDA GÖRGÜLERİNİ GÖRECEKLERDİR.

KUTLU KİTABIMIZ KUR’AN-I KERİMDE: ”BİR KİŞİNİN KANINI AKITANIN BÜTÜN İNSANLARIN KANINI AKITMIŞ GİBİ OLACAĞI” APAÇIK YAZILIDIR. 50 BİN KİŞİYE YAKIN MASUM İNSANIN KANINDAN SORUMLU KİMSELERİ, ALLAH’IN YÜCE VE ŞAŞMAZ ADALETİNİN ELİNDEN HİÇ BİR NURCU KURTARAMZ. DÜNYADA KURTARIRMIŞ, ONUN DA HESABI SORULUR.

BU KİMSELERİN NAMAZ KILDIĞINI SÖYLEDİĞİNİZ DÖNEMDEN ŞİMDİYE DEK, KÖPRÜLERİN ALTINDAN ÇOK SULAR AKTI.  SİZİN MÜBAREK DİNİMİZİN NAMAZ GİBİ KUTLU İLÂHİ BUYRUKLARINI, BU KANIN VE GÖZYAŞININ ARASINA BATILDAN ÜRETİLMİŞ PERDELER GİBİ ÖRTMEYE ÇALIŞMANIZI, HER ŞEYİ GÖRÜP GÖZETEN ALLAH ZÜLCELÂL’İN GÖRMEKTE OLDUĞUNU KEŞKE BİLSEYDİNİZ. O, İLÂHİ HÜKMÜNÜ ER GEÇ VERECEKTİR. SİZLER KAN VE GÖZYAŞININ ARASINA NAMAZ GİBİ KUTLU İLÂHİ BUYRUĞU ARACI YAPARKEN DAHİ BU KİMSELERİN MEHMETÇİKLERİN KUTSAL KANINI DÖKMEYE DEVAM ETTİKLERİNİ, SİZLER GÖRMEK İSTEMİYOR OLSANIZ DAHİ ALLAH AZİM’ÜŞŞAN, GÖRMÜYOR MU? BU DÖKÜLEN KANLAR, Hz. MUHAMMED {sav} EFENDİMİZİN KUTLU ADINI UNVAN OLARAK ALMIŞ OLAN VE {MEHMETCİK} UNVANINI TAŞIYAN TÜRK ASKERİNİN KANIDIR. DÜNYADA {MEHMETCİK} ADINI TAŞIYAN BAŞKA BİR ORDU DA YOKTUR. BU KANLAR, ANALARIN GÖZYAŞLARIYLA ISLANARAK, AL KANLI BİRER IRMAK OLMUŞ İNLİYORKEN, NAMAZI BU KUTSAL KANIN VEBALİNİN ÖNÜNE GERMEYE ÇALIŞANLARA, ALLAH’TAN SADECE HİDAYET DİLERİZ.

KENDİSİNİ PEYGAMBER TORUNU OLARAK İLAN EDEN ŞERİF HÜSEYİN BİN TALLAL, 1915 TE EMPERYALİSTLERLE İŞBİRLİĞİ YAPARAK, OSMANLI TÜRK ATALARIMZA KARŞI ARAPLARI İSYANA ÇAĞIRDI. ŞİMDİ GÜNEYDOĞU’DA PEK ÇOK KİŞİ KENDİSİNİ PEYGABER TORUNU OLARAK İLAN ETTİREREK SEYYİD ve ŞERİF OLDUKLARINI YAYMAKTA, BÖYLECE MÜSLÜMAN HALKIMIZIN ÜZERİNDE MANEVİ BİR OTORİTE KURMAYA ÇALIŞMAKTADIRLAR. BU KERVANA SAİD NURSİYİ DE KATTILAR. HEM DE ÇİFTE KAVRULMUŞ OLARAK KATIŞTIRDILAR. GÜYA BABA TARAFIN DA ANA TARAFINDAN DA Hz. HASAN İLE Hz. HÜSEYİN {ra} EFENDİLERİMİZİN TORUNLARI OLASIYMIŞ. 1970 Lİ YILLARDA YÜKSEK LİSANSIMI YAPTIĞIM IRAK’TA, SİZİN O ŞECERE DEDİKLERİNİZİ, BAĞDAT’TA 5 DİNARA HAZIRLANMIŞ VAZİYETTE HER İSTEYENE SATIYORLARDI. BU ÇAKMA ŞECERELER, ESKİTİLMİŞ PAPİRÜSLER ÜZERİNE YAZILIYOR, SATIN ALANIN SOYUNU TA Hz. MUHAMMED  {sav} EFNEDİMİZE, HATTA ONDAN DAHA GERİLERE KADAR GÖTÜRECEK ŞEKİLDE ŞECERE YAZIYORLARDI. NEDENSE ŞU GÜNEYDOĞU’DA SEYYİDLERDEN, ŞERİFLERDEN GEÇİLMİYOR. ELİNİ SALLASAN ELLİSİ, SEYYİD VE ŞERİF OLDUĞUNU İDDİA EDİYOR.

ADAM; ADAM GİBİ ADAM, TAKVA SAHİBİ MܒMİN OLDUKTAN SONRA: “ARABIN ARAP OLMAYANA ÜSTÜNLÜĞÜ YOKTUR.”

ŞU YALAN ÇIKMAZINDA PEYGAMBER TORUNU OLDUĞUNU SÖYLEYEREK, İNSANLARA TAHAKKÜM ETMEK ÇOK KOLAY. İŞTE BUNU ÇOK İYİ TAHLİL EDEN EMPERYALİSTLER, BU AHMAK VE HAİN ŞERİF HÜSEYİNE ARAPLARIN KIRALLIĞINI VERECEKLERİNİ VADEDEREK 1915 YILINDA İSYAN ETTİRDİLER. MEHMETÇİĞİN KUTSAL KANINI KARA TOPRAKLARA SANÇTILAR. BUGÜN ARAPLARIN ÇEKTİKLERİ, DÖKTÜKLERİ MEHMETÇİĞİN KUTSAL KANIDIR. MEHMETÇİĞİN KUTSAL KANINI AKITANLAR İFLAH OLMADILAR. YUNAN, RUM İFLAS ETTİ. AVRUPA ÇÖKÜYOR, ABD İNŞALLAH BATACAK, SOVYETLER BATTI. SIRP SÜRÜNÜYOR. BULGAR, MACAR YETMİŞ YIL ZULÜM KIRBACI ALTINDA İNLEDİ. İBRET ALMAK İSTEYENE İBRET Mİ YOK? İBRET ALMAK İSTEMEYENE HİÇ KİMSE BİR ŞEY YAPAMAZ.

 

“DÜN, KUTSAL TOPRAKLARA ECNEBİ AYAĞI DEĞMESİN DİYEREK OLUK OLUK KANI AKAN MEHMETÇİĞİN DÖKÜLEN ŞEHİD KANI,

BUGÜN, BÜTÜN ARAP DÜNYASINI BOĞMAKTADIR.”

 

MEHMETÇİĞİN AL KANIYLA ABDEST ALAN ARAPLAR, ŞİMDİ O KANDA BOĞULUYORLAR. DARISI ÖTEKİ KAN ABDESTİ ALANLARIN BAŞINA OLSUN.

 

Rüstem KOCADURMUŞOĞLU

Eğitimci Yazar-Teolog-Kökenbilimci

Bilge Ata- Ξ̲̅TÜRKİYE Ξ̲̅

 

 


 
  2019 © Bilge Ata. Tüm Hakları Saklıdır.   Son Güncelleme Tarihi: 05.07.2017Tasarım & Kodlama: ER-AY Bilgisayar