Bilge Ata  
Site içi arama :
 
      Ana Sayfa   |   Din   |   Köken Bilimi   |   Güncel Makaleler   |   Araştırmalar   |   Belgeler   |   Hakkımızda   |   İletişim
 
 
 

 
Anket
Amerikalıların Kızılderililere yaptığı soykırım hakkında ne düşünüyorsunuz?
 Evet Soykırım yapmıştır
 Hayır Yapmamıştır
 Kısmi olarak soykırım yapmıştır

 
 
Ziyaretçi İstatistikleri
Aktif: 36
Bugün: 180
Toplam: 1.118.159
 

Türkler

ÇALINAN TÜRK TARİHİ

 

ALLAH’IN; TÜRKLERİ SEVDİĞİNİ TEBLİĞ EDEN KUR’AN AYETİ!

 

Lutfen okuyun, paylaşın, indirin Müslüman Milletimize gerçeği tebliğ edin.

 

 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيم  

يَاأَيُّهَا الَّذِينَ ءَامَنُوا مَنْ يَرْتَدَّ مِنْكُمْ عَنْ دِينِهِ فَسَوْفَ يَأْتِي اللَّهُ بِقَوْمٍ يُحِبُّهُمْ وَيُحِبُّونَهُ أَذِلَّةٍ عَلَى الْمُؤْمِنِينَ أَعِزَّةٍ عَلَى الْكَافِرِينَ يُجَاهِدُونَ فِي سَبِيلِ اللَّهِ وَلَا يَخَافُونَ لَوْمَةَ لَائِمٍ ذَلِكَ فَضْلُ اللَّهِ يُؤْتِيهِ مَنْ يَشَاءُ وَاللَّهُ وَاسِعٌ عَلِيمٌ

 

“Ey iman edenler! Sizden kim Dininden dönerse, şunu iyi bilsin ki Allah, yakında öyle bir millet getirecek ki, Allah o milleti sever, o millet’te Allah’ı sever. O millet iman ehline karşı çok yumuşak, kâfirlere karşı çok onurlu ve pek şiddetlidir. Bu millet Allah yolunda cihat eder, hiçbir kınayıcının kınamasından da asla korkmaz. İşte bu, Allah’ın bir lütfudur. Onu dilediğine verir. Allah’ın lütfu geniştir, Allah çok bilendir.” Maide 5/54

 

Milliyetçiler, Allah’ı severler. Allah’ın sevdiği ve övdüğü Türk Milletini de sever ve överler. Bu sevgi ve övgülerini de Kur’an’ı Kerim’den alırlar.

Maide 5/54. Bu ayet, Türklerin İslâm’a gireceğini, Amentüye iman edeceğini, Allah yolunda cihat edeceğini apaçık müjdeleyen İlâhî vahiydir. Bu ayet, Allah Zülcelâl’in Türk Milletini sevdiğini, Türklerin de Allah Azim’üşşan’ı sevdiklerini, müjdeleyen İlâhî vahiydir. Bu ayet’te, Türkleri kınayanlar, şiddetle kınanmıştır. Türkleri kınayan kınayıcıların kınamalarından Türklerin asla korkmadıklarını da apaçık Tebliğ etmiştir. Bu ayet, Türklerin iman ile şereflendikten, İlâhi Hidayete mazhar olduktan sonra İslam, iman, ihlas, takva kısacası:  Î’LÂY’I KELİMET’ULLAH= ALLAH’IN YÜCE ADINI, daha da yüceltmek” için cihat edeceklerini, tebliğ etmiştir. Bu ayet, Türklerin DNA’LARINA bu özelliklerin Allah’ın lütfu olarak şifrelendiğini de tebliğ etmiştir. Bu ayet, Muhteşem bir Kur’an Mucizesidir.

İslâm’ın en katı düşmanları olan Papa Urbanların, Piyer Lermitlerin Haçlılarını kendi göğsünde parçalayan Kılıçarslan’ların, Salahaddin’lerin soyu olan Türkleri sevenleri, kınayanların kınamalarından korkmayan Türkleri, Allah Zülcelâl bu ayette övmüştür. Eğer Türkler Müslüman olmasalardı, İslâmiyet, işte o zaman Hicaz’a hapsedilirdi. Bu gün çağdaş  Haçlıların BOP. Projesinin nihai hedefi {İslamıc Sacret State} budur. İslam Dinini Hicaz’a hapsetmek, bütün İslam dünyasını içimize saldıkları ajan misyonerleriyle Hak Din olan İslam’dan uzaklaştırarak, dönüştürmektir.

“Hz. Ömer{r.a}, Ebu Zübeyd El Tâi’yi ARSLANI övmekten men etti. Zira bu övme, kalbin korkudan çarpıntısını artırır. Cesur kimselerin cesaretini kırar. Oysa aynı Hz. Ömer {r.a}, bizzat kendisi; TÜRKLERİ: EBU ZÜBEYD’İN “ASRLANI ÖVMESİNDEN DAHA ŞİDDETLİ BİR ŞEKİLDE ÖVMÜŞTÜR.” DEDİ.

Said şunları da ekledi: “Türklerden bir bölük, Hamza Bin Azrak El Hâricinin memleketini ve Horasan dolayından bir yeri dolaşmıştı. Hamza’nın yanında kalabalık bir kuvvet vardı. Yanındakilere: “ONLAR SİZE DOKUNMADIKÇA SİZ ONLARA YOL VERİN. SAKIN TAARRUZ ETMEYİN, ZİRA TÜRKLER HAKKINDA: “TÜRKLER SİZE DOKUNMADIKÇA, ONLARLA DOST OLARAK GEÇİNİN” BUYRULMUŞTUR.“ dedi.“ {Menakıb Cund El-Hılafe ve Fadail’el Etrak: Hilafet Ordusunun Menkıbeleri, ve Türklerin Faziletleri. CAHİZ Türk Kültürünü Araştırma Enstitüsü. 1967 Çev. Ramazan Şeşen.}

Cahiz’in:

 

“HİLAFET ORDUSU” DEDİĞİ O GÜNKÜ ORDU:

 

“TÜRK ORDUSUYDU.”

 

Başbakan Recep Erdoğan Midyat’ta 18/02/2013 te: “Biz her türlü milliyetçiliği ayaklarımızın altına almış bir iktidarız” demişti. Oysa aynı Başbakan 21/Ekim/2008 tarihinde şöyle konuşuyordu: “Öyle bol keseden atarak milliyetçilik olmuyor, nutuk atarak, ahkâm keserek, sağa sola çamur atarak milliyetçilik olmuyor. Şehitlerin kanı üzerinden, cenazesi üzerinden siyaset yaparak milliyetçilik olmuyor” diyor, M.E. Bakanı Hükümet sözcüsü Çelik’te: “ASIL MİLLİYETÇİ BİZİZ.” Diyordu.

Başbakan Recep Erdoğan, 2009 da gittiği Gürcistan’da kendisini; “BEN DE GÜRCÜYÜM” diye tanıtıyordu. Gürcüyüm diyen Başbakan; Milliyetçileri, ırkçılıkla, kafatasçılıkla suçlamaya çalışıyor. Eğer kendi soyunu söylemek, suç ise Recep Erdoğan neden Gürcülüğünü ilan etmiştir? Eğer: “Ben sadece soyumun kim olduğunu açıkladım, kafatasçılık, ırkçılık yapmadım” diyecekse, milliyetçiler de ırkçılık yapmıyorlar. Bir ulusun içinden ırkçılar da, soyunu inkâr edenler de çıkabilir. Bu durum bir milletin suçlanmasını haklı kılmaz. Başbakan, “MİLLİYETÇİLİĞİ AYAKLARININ ALTINA ALDIKTAN” sonra şimdi, “takvadan, kafatasçılıktan, ırkçılıktan dem vurarak, konuyu başka yöne aktarması, Milliyetçiliğe yaptığı ağır hakareti perdeleyemez. Bu, Gürcü milliyetçiliğinin dışavurumunun başka bir tezahürü olabilir mi? Allah’ın sevdiği ve Allah’ı seven bir Milletin çocuklarını, Allah’ın sevdiği Milleti sevmekten dolayı kınamak bu ayete aykırıdır.

Eğer Türkler ırkçı olmuş olsalardı, TÜRK DEVLETİNİN BAŞINA, GÜRCÜ KÖKENLİ BİR BAŞBAKAN GETİRİRLER MİYDİ? Başbakan’a bir bilgi sunuyorum: “Bugünkü Gürcistan Devletinin Gürcü dilindeki resmi adı: “SAKART-VELOS Cumhuriyetidir.” SAKART sözüne dikkatle bakanlar, bu sözün SAKA’dan bozulma olduğunu görebilirler.”{www.bilgeata.com Karduk yakında-Tıklayınız.}

Gürcülerin atalarının Alpertunga’nın büyük oğlu BARSHAN=BARZAN olduğu bilginlerce de destekleniyor. Eğer bu tez gerçekleşir de Gürcülerin, Turani bir kavim oldukları ortaya çıkarsa…

Gürcü kökenli Başbakan Irkçı, milliyetçi diye ayaklarının altına almak istediği Türklerin Ülkesinde Başbakanlık yaptığı gibi YUNANİSTAN’DA, ERMENİSTAN’DA, İSRAİL’DE, ÇİN’DE Başbakanlık yapabilir miydi, yaptırırlar mıydı? Türkiye’de Gürcü, Kürt, Çerkez, Boşnak, Arap başbakan, cumhurbaşkanı olmuyor mu? Milliyetçilerin Irkçılığı bu mudur?

Başbakan Recep Erdoğan eğer şu ülkelerde Başbakan olsaydı: Yunanistan’da: Yunancılığı, {Megola-İdea’yı}, Ermenistan’da: Ermeniciliği, Almanya’da Cermenliği, Çin’de: Çin’ciliği, İsrail’de Yahudi’ciliği, Gürcistan’da Gürcücülüğü: “AYAKLARIMIZIN ALTINA ALMIŞ BİR İKTİDARIZ.” diyebilir miydi? Oysa Türkiye’de bağıra bağıra: {MİLLİYETÇİLİĞİ AYAKLARIMIZIN ALTINA ALDIK” diyebiliyor.

Bizler nice Gürcü, Boşnak, Zaza, Arap, Alevi, Kürt, Roman, Çeçen, çerkez kardeşlerimizle senli-benli dostlarız. Şimdiye dek aramızda ne Kürt’le, ne Gürcüy’le, ne Çerkez’le, ne Arap’la, ne Boşnak’la bir kırgınlığımız olmadı. Kimsenin kökenini ne biz sorduk, ne onlar söylediler. Siz geldikten sonra bu sorgulamaların tavan yapmış olması, hayra alamet midir?.

Allah Azim’üşşan’ın; “Türkleri sevdiğini” Kur’anda tebliğ ettiği, Hz. Muhammed {av}’in “Türkler size dokunmadıkça, siz Türklere dokunmayın” Buyurduğu, Hz. Ömer’in “Arslanlardan daha çok övdüğü” Türk Milletini sevenleri, yani Milletperverleri, Milletseverleri, Milliyetçileri, “Ayaklarının altına aldıklarını,” övünerek haykıran Gürcü Başbakan Recep Erdoğan’a, Osmanlı Padişahlarına söylenen şu sözü hatırlatıyorum:

“MAĞRUR OLMA PADİŞAHIM, SENDEN BÜYÜK ALLAH VAR!”

www.bilgeata.com Tıklayın. Bilgiye ulaşın.

 

27/Şubat/2013

Rüstem KOCADURMUŞOĞLU

Eğitimci Yazar-Teolog-Kökenbilimci

Bilge Ata Ξ̲̅ TÜRKİYE Ξ̲̅

 

 


 
  2019 © Bilge Ata. Tüm Hakları Saklıdır.   Son Güncelleme Tarihi: 05.07.2017Tasarım & Kodlama: ER-AY Bilgisayar